home badania bezpieczeństwo referencje zapisz się kontakt home badania bezpieczeństwo referencje zapisz się kontakt

inni o nas


13 pięter

"13 pięter"

Filip Springer

design provision logo
ariadna logo
IPSOS logo
maison&partners logo
Blink
play logo
bricoler logo
UX Plus logo
Senfino logo
Open Research logo
TeamTank logo
Boutik logo
Open Pharma House logo
mediacom logo
CPC logo
CBOS logo
ICAN logo
Inquiry logo
Ereste
Stocznia
Laboratorium Badania Komunikacji Społecznej logo
Izmalkowa
Elżbieta Bujak EB
Janka Golińska
MB Qual Małgorzata Borowska logo
×

Filip Springer „13 pięter”

Podziękowania

(…) Część bohaterów książki została odnaleziona i namówiona do rozmowy dzięki Maricie Czarneckiej-Kielak i jej niezastąpionym researcherkom z firmy Info-Systems zajmującej się poszukiwaniem respondentów do badań rynkowych. Postanowiłem skorzystać z ich pomocy, gdyż znalezienie odpowiednich historii na poszczególnych piętrach wymagało gigantycznego wysiłku logistycznego, któremu sam bym nie podołał. Za tę pomoc zapłaciłem ze środków przyznanych mi w ramach stypendium Fundacji Herodot. Sami bohaterowie jednak, zgodnie z obowiązującym w reportażu kanonem etycznym, rozmawiali ze mną za darmo. W podziękowaniu za czas, który mi poświęcili, i zaufanie, którym mnie obdarzyli, otrzymają oni jedynie po egzemplarzu tej książki. (…)

Warszawa, 13 lutego 2015 roku


×

Weronika Rochacka, Design Provision,
Design Strategist & Partner

Z Maritą Czarnecką-Kielak oraz jej firmą Info-Systems współpracujemy od kwietnia 2017 roku.

Przez ten czas zrealizowaliśmy co najmniej kilkanaście projektów badawczych na terenie całej Polski. Marita i jej Zespół wspierają nas zwłaszcza na etapie rekrutacji respondentów do badań jakościowych.
Niejednokrotnie brief rekrutacyjny, który jej podsyłaliśmy był bardzo wymagający, ale za każdym razem dostawaliśmy szansę rozmowy z dokładnie taką grupą osób, jakich szukaliśmy w ramach projektu.

Marita ma wyjątkowe doświadczenie, jak również podejście do organizowania badań. Zawsze konsultuję z nią nasz brief i zawsze podpowiada nam najrozsądniejsze rozwiązania, które podnoszą szanse trafienia do określonej grupy respondentów oraz ułatwiają nam zorganizowanie badań.

Do tej pory realizowaliśmy zarówno badania przeprowadzane w ramach dysponowanych przez nas i naszych klientów przestrzeni, jak również takie, które wymagały zorganizowania fokusowni (m.in. w Warszawie, Krakowie, Radomiu czy Skarżysku). Jestem pod dużym wrażeniem zarówno przestrzeni, warunków, jak i obsługi naszego zespołu badawczego w ramach projektów realizowanych wspólnie z Info-Systems.

Siłą firmy Marity Czarneckiej-Kielak jest rozbudowana sieć koordynatorów badań w całej Polsce.
Osobiście miałam okazję współpracować z kilkoma osobami, np. w Warszawie, Katowicach czy Krakowie i za każdym razem wykazywały się one profesjonalizmem na najwyższym poziomie.

O jakości usług Info-Systems może świadczyć fakt, że na kilkanaście wspólnie zrealizowanych badań, gdzie zazwyczaj zapraszamy od 8 do 24 respondentów, ani razu nie trafił nam się tzw. błąd rekrutacyjny. Nawet jeśli respondent się spóźniał albo nie mógł dotrzeć na badania, koordynator niezwykle sprawnie organizował zastępstwo albo przesuwał kolejne osoby tak, aby uwzględnić przesunięcie w czasie. W wirze przeprowadzanego badania była to dla nas nieoceniona pomoc.

Niezwykle cenię sobie współpracę z Maritą i jej firmą Info-Systems. W ciągu roku poleciłam ją kilku naszym klientom i również za każdym razem słyszę same pozytywne opinie. Najwyższa jakość usług Info-Systems idzie w parze z ogromnym doświadczeniem zawodowym zarówno samej Marity, jak i jej koordynatorów, jak również podejściem, które nakierowane jest na ułatwienie nam, jako klientowi, pracy.

Zdecydowanie polecam współpracę z Info-Systems wszystkim firmom, dla których ważny jest głos klienta i którzy szukają kontaktu do agencji badawczej z powołaniem, która na pierwszym miejscu stawia nie liczbę realizowanych w jednym czasie projektów, a jakość i zapewnienie klientom najwyższej jakości obsługi.


×

Iza Rudak, Partner w Maison & Partners

Z firmą Info Systems Marity Czarneckiej Maison&Partners współpracuje już od wielu lat. W tym czasie zrealizowaliśmy wspólnie wiele projektów, w większości trudnych, złożonych i dla bardzo wymagających Klientów. Marita posiada niezwykle ważną umiejętność dogłębnego rozumienia perspektywy badacza i Klienta w realizowanych projektach. Wyłapuje możliwe pułapki czekające na nas w fieldzie i w porę przed nimi ostrzega, bardzo dociekliwie stara się zrozumieć badawcze założenia, zawsze uczciwie mówi o tym, co jest możliwe do zrealizowania, a co nie, proponuje alternatywne rozwiązania. Dzięki temu, od kiedy współpracuję z Maritą nie stanęłam przed koniecznością powtarzania wywiadów, lub wypraszania z badania respondentów niespełniających wymaganych kryteriów. Marita Czarnecka to bardzo solidny partner, z którym zawsze ma się poczucie, że każdy projekt realizujemy wspólnie i najlepiej, jak to tylko możliwe.


×

Dr Tomasz Baran, Prezes Zarządu, Panel Ariadna

Śmiało mogę polecić Info-Systems jako firmę, która zapewnia wsparcie nawet przy projektach na pierwszy rzut oka nierealizowalnych. Współpracowaliśmy z powodzeniem w zakresie realizacji badań hybrydowych rzeczowo i skutecznie.


×

Linda Makarewicz, Mediacom

Współpraca z Info-Systems to zupełnie inna jakość, to poczucie bezpieczeństwa. Ogromna świadomość realiów rynkowych, wynikająca z ogromnego doświadczenia, bardzo poważne podejście do pracy, rekrutacje na najwyższym poziomie. Wiem, że zwracając się do Info-systems uzyskam bardzo precyzyjne informacje, które pomogą mi w zaplanowaniu projektu, a zlecając im pracę będę czuła się spokojna o dostarczoną jakość.
Realizując wspólnie projekty, widzę jaką dbałość przykładają do weryfikacji uczestników, jak dobrze są dobrani i zgodni z kryteriami rekrutacyjnymi, często bardzo złożonymi. Uzyskuję też jasną informację, gdy kryteria mogą przekraczać możliwości realizacyjne, co jest kluczowe w realizacji projektu. Z całą pewnością mogę polecić współpracę z Info-Systems.


×

Marcin Piotrowski, Head of User Experience and
Service Design w PLAY

Z firmą Info-Systems współpracujemy od 5 lat.

Świadczy ona dla Działu Projektowania Usługi i Doświadczeń (UX and Service Design) w Play usługi rekrutacji i organizacji badań, testów i warsztatów. Ponieważ regularnie pracujemy w modelach partycypacyjnych, stały dostęp do komunikatywnych respondentów z różnych grup docelowych jest dla nas kluczowy. I tutaj pojawia się Info-Systems – firma, która nigdy nas jeszcze nie zawiodła (na ponad 100 wspólnych projektów).

To, że dzięki Info-Systems dostajemy świetnych respondentów to jedno. To, co równie ważne, to że na bieżąco jest ona w stanie dostosować się do naszych zmieniających się (często bardzo dynamicznie) oczekiwań. Standardem są zmiany terminów, zakresu (a więc także kryteriów rekrutacyjnych) w poszczególnych projektach. Mimo, że zmiany te często pojawiają się w ostatniej chwili, jestem pod wrażeniem tego, jak skutecznie są przeprowadzane - nie pamiętam ani jednego projektu, z którego byłbym niezadowolony.

Z pełną odpowiedzialnością mogę zarekomendować innym korzystanie z usług Info-Systems.


×

Marzena Stachura-Kozakiewicz, BRICOLER

Info-Systems prowadzona przez Maritę Czarnecką-Kielak, to firma, którą poznałam dzięki poleceniu bardzo wymagającej Klientki i niczym w reklamie Werther’s Oryginal, teraz sama ją polecam. Rzetelność, odpowiedzialność, terminowość, kompleksowa obsługa, to jej niezbywalne cechy, ale wyróżnia ją niezwykła dbałość o wszystkich uczestników projekty zarówno klientów, badaczy, jak i respondentów. A wszystko to z krynicznym zdrowym rozsądkiem i energią osób, które lubią i wiedzą co robią. To świetny partner we współpracy nawet w najtrudniejszych projektach.

Z wyrazami uznania i szacunku.


×

Aga Szóstek, UX Plus

Z firmą Info-Systems współpracuję już prawie pięć lat i absolutnie muszę powiedzieć, że jest to według mnie najlepsza firma rekruterska w Polsce. Bez względu na to jak trudne i nietypowe wymagania rekrutacyjne udawało nam się czasami przedstawić, bezwzględnie zawsze wszystkie te wymagania zostawały spełnione a osoby badane pozwalały na zdobycie świetnych insightów i zbudowanie naprawdę dobrych wniosków. Z całego serca rekomenduję tę firmę i sama nadal zamierzam korzystać z jej usług.


×

Joanna Rutkowska, Senfino

Marita jest mistrzynią w swoim fachu. Działa szybko, precyzyjnie i z odpowiedzialnością. Z powodzeniem zrobiłaby karierę w FBI. Poziom złożoności kryteriów rekrutacyjnych nie ma dla niej granic, zawsze znajdzie respondentów, których szukamy. Jej skuteczność, doświadczenie i bazę warto mieć po swojej stronie. Nie wyobrażam sobie realizacji rekrutacji z kimś innym.


×

Mariusz Pyc, Client Service Director,
Open Research

Chcielibyśmy wyrazić nasze podziękowanie firmie Info-Systems za współpracę w zakresie rekrutacji do badań jakościowych. Współpracujemy z firmą Info-Systems już od wielu 6 lat i każdorazowo bardzo cenimy sobie profesjonalizm, wysoką jakość i duże zaangażowanie na każdym etapie rekrutacji i realizacji. Dla nas i naszych klientów niezwykle ważna jest wiarygodność i rzetelność prowadzonych badań a współpracując z tą firmą mamy pewność, że rekrutacja respondentów jest zawsze na najwyższym poziomie. Dzięki współpracy z Info-Systems możemy prowadzić nawet bardzo trudne i wymagające projekty jakościowe. Polecamy Info-Systems jako wiarygodnego i rzetelnego partnera w realizacji badań jakościowych.


×

Wojciech Giza, Open Pharma House

Firma Info-Systems zapewnia profesjonalną obsługę i rzetelność w wykonywaniu zleceń – lubimy tę współpracę gdyż możemy na nich polegać. Proces realizacji przebiega płynnie i zawsze otrzymujemy to, co zamówiliśmy.


×

Kasia Gandhi, boutiK research ltd

Info Systems is by far our first and best choice for a fieldwork partner in Poland. They are super reliable, flexible and never say ‘no’, even to the most challenging briefs. They’ve recruited excellent consumer and business respondents for us over the years and we would highly recommend them to anyone. Apart from being great at what they do, they are also super nice to work with and we are looking forward to many more successful projects together.
http://boutik-research.com/


×

Artemis Bellos, Kierownik Zespołu Realizacji Badań Fundacji CBOS

W czerwcu 2013r. na zlecenie Fundacji CBOS firma INFO-SYSTEMS realizowała trudny projekt społeczny, polegający na zorganizowaniu 12 grup fokusowych w kilku miastach Polski na grupie prawie 100 przedsiębiorców i urzędników administracji publicznej. Z powierzonego zadania firma wywiązała się bez zarzutów, terminowo i w pełni profesjonalnie. Choć po raz pierwszy współpracowaliśmy z firmą INFO-SYSTEMS, to doświadczenie z tej współpracy było tak pozytywne, że na pewno skorzystamy z jej usług w przyszłości. Bez wahania mogę polecić usługi firmy INFO-SYSTEMS – zwłaszcza klientom wymagającym, oczekującym najwyższych standardów realizacyjnych.


×

Stanisław Mencwel, Managing Director
Corporate Profiles Consulting

Marita Czarnecka jest jednym z koordynatorów, z którymi regularnie współpracujemy w CPC. To, co wyróżnia Maritę, to przede wszystkim ogromne zaangażowanie w prowadzone projekty połączone z umiejętnościami organizacyjnymi oraz szczegółowym, a jednocześnie realistycznym podejściem do kryteriów rekrutacyjnych. Marita zapracowała sobie na miano ‘specjalisty od rzeczy niemożliwych’ – przykładowo, gdybyśmy potrzebowali kilku wywiadów ‘na wczoraj’ z milionerami lub z wielbicielami futbolu amerykańskiego – zwrócilibyśmy się do niej.


×

Agnieszka Górnicka, Prezes i Dyrektor Zarządzający Inquiry

Inquiry jest niezależną agencją badawczą specjalizującą się m.in. w realizacji badań dla klientów międzynarodowych. Z firmą Info-Systems i panią Maritą Kielak nawiązaliśmy współpracę na początku 2013 r., zaczynając od bardzo trudnego projektu. Okazało się, ze dla pani Marity nie ma rzeczy niemożliwych, a jakość pracy jest na bardzo wysokim poziomie. Krótkie terminy, trudne kryteria rekrutacji, niestandardowe wymagania organizacyjne - pani Marita jest w stanie podołać różnorodnym wyzwaniom. Bardzo gorąco polecam usługi Info-Systems wszystkim, którym zależy na solidnej, terminowej realizacji badań zarówno konsumenckich, jak i biznesowych.
http://inquirymarketresearch.pl/


×

Monika Probosz, Laboratorium Badania Komunikacji Społecznej

Współpracuję z Maritą Czarnecką od roku 2008 - najpierw podczas mojej pracy w Synovate a później, przy badaniach prowadzonych przez moją firmę Laboratorium Badania Komunikacji Społecznej. Zawsze powierzam jej rekrutację z pełnym zaufaniem. Marita bardzo dobrze potrafi zorganizować swoją pracę, dokładnie rozumie kryteria rekrutacyjne i nie raz swoimi dociekliwymi pytaniami doprowadziła do ich precyzyjnego dookreślenia.


×

Julia Izmałkowa, Izmałkowa Consulting

Izmałkowa Consulting współpracuje z firmą rekrutacyjną INFO-SYSTEMS od ponad roku. Wspólnie udało nam się zrealizować wiele projektów z różnorodnych branży: spożywczej, motoryzacyjnej, chemicznej i innych. Przez ten okres firma INFO-SYSTEMS dała nam się poznać z jak najlepszej strony: zlecenia zawsze wykonywane były terminowo oraz z największym zaangażowaniem.


×

Elżbieta Bujak, konsultant ds. badań rynku,
Trener warsztatów marketingowych

Marita, dziękuję Ci za współpracę nad ostatnim projektem: bardzo sprawną koordynację i wysokiej jakości rekrutację. Realizacja projektu składającego się z 13-tu godzinnych wywiadów z lekarzami w ciągu tylko dwóch dni zawsze stanowi duże wyzwanie w kontekście rekrutacji - a z Tobą ponownie okazało się to możliwe! - badanie przebiegło płynnie, doskonale poradziłaś sobie ze znalezieniem szybkiego zastępstwa w sytuacji odwołania wywiadu przez respondenta. Dziękuję i do następnego projektu!


×

Janka Golińska, Senior Project Manager, 4P Research Mix

Na podstawie prawie dwuletnich doświadczeń współpracy z Maritą Czarnecką w agencji EEI Market Research uważam, że jest ona jedną z najlepszych (jeśli nie najlepszą) koordynatorką, z jakimi miałam do czynienia w czasie moich kilkunastu lat pracy w branży badawczej. W pracy jest perfekcjonistką, nie ogranicza się do samego zrekrutowania respondentów, dba o optymalizację kosztów ze strony agencji badawczej i nie boi się najtrudniejszych wyzwań rekrutacyjnych.


×

dr Katarzyna M. Staszyńska, Prezes Zarządu ERESTE

W maju 2012r. INFO-SYSTEMS zrealizowało dla nas ilościowe badanie rynku przeprowadzone na ogólnopolskiej próbie 500 respondentów oraz na 90 respondentach należących do szczególnie trudnej do pozyskania do udziału w badaniach grupy najwyższego szczebla pracowników administracji państwowej i organizacji pozarządowych, parlamentarzystów (posłów i senatorów) oraz powszechnie uznanych dziennikarzy wiodących tytułów prasowych, stacji telewizyjnych i radiowych, a także wydawców mediów. Badanie zostało zrealizowane z sukcesem. INFO-SYSTEMS na własny koszt przeprowadziło kontrolę rzetelności realizacji badania na jednej trzeciej próby (my wymagaliśmy kontroli 10% przeprowadzonych wywiadów). Jakość przeprowadzonych wywiadów, sprawdzana na kilka różnych sposobów (analiza logicznej spójności danych, testy podobieństwa rekordów w zbiorze, etc.) okazała się w najwyższym stopniu zadowalająca. Nasza dotychczasowa współpraca z osobami pracującymi w INFO-SYSTEMS wskazuje na bardzo wysoki poziom kompetencji zawodowych, sumienność i solidność. Firma jest w stanie odpowiedzialnie przyjmować realizację wszelkich prac badawczych, w tym także tych o najwyższym stopniu trudności. Zaangażowanie oraz kompetencje pracowników gwarantują najwyższy poziom realizacji badań. Cenimy także wysoko komfort i profesjonalizm, z jakim traktowany jest przez pracowników INFO-SYSTEMS klient w codziennych roboczych kontaktach.


×

Łucja Krzyżanowska,
Członkini zarządu i dyrektorka ds. działalności komercyjnej
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”

Z INFO-SYSTEMS pracujemy od kilku lat. Za każdym razem są w stanie zorganizować najbardziej nietypowych respondentów i do tego w błyskawicznym tempie. Dla Marity Czarneckiej - Kielak i jej zespołu nie ma rekrutacji niemożliwych! Na INFO-SYSTEMS można polegać w 100%. A wszystko załatwiane z uśmiechem i w miłej atmosferze. Gorąco polecam i wiem, że kolejnych respondentów też będziemy szukać wspólnie z INFO-SYSTEMS.


×

Mariusz Smoliński, Dyrektor Działu Badań i Analiz
ICAN Research Director

Z Maritą Czarnecką współpracuję od 10 lat. Jestem pod wrażeniem tego, z jaką pasją i energią podchodzi do dbania o jakość w swojej pracy. Świetna rekrutacja i organizacja badań, a do tego zawsze z ręką na pulsie. W sytuacjach kryzysowych daje poczucie, że wszystko jest pod kontrolą. Do tego dochodzą cenne rady na etapie rekrutacji i mówienie wpros,t co się da zrobić, a czego nie. Polecam Maritę, bo świetnie zna się na tym co robi!


×

Paulina Lelonek, Starszy Kierownik Zespołu Realizacji Jakościowej
IPSOS

Jeżeli istnieje algorytm na dobrą realizację badań jakościowych, to Marita go zna doskonale.
Współpracując z Maritą przez ostatnich kilkanaście lat miałam przyjemność obserwować z bliska, jak kierując się wielkim zaangażowaniem, zrozumieniem tematu oraz nienagannymi moralnie zasadami rozwinęła firmę, która wysoko podniosła poprzeczkę w branży realizacji badań jakościowych.
Ogromne doświadczenie, profesjonalizm oraz dbałość o szczegóły, ale również konieczne w tym fachu wyczucie i takt w działaniach sprawiają, że polecę każdemu współpracę z Info-Systems.
Jest to idealny partner przy realizacji każdego projektu, niezależnie od tematu oraz stopni trudności.
https://www.ipsos.com/pl-pl


×

dr Aleksandra Jaworska-Surma, niezależny konsultant ds. strategii i badań marketingowych

Z ogromnym przekonaniem polecam współpracę z Maritą. Nawet w najbardziej nietypowych i trudnych projektach Marita nie boi się podjąć wyzwania – i nie ma takiego projektu, którego nie potrafi zrealizować!


×

Małgorzata Borowska, MB Małgorzata Borowska

Z przyjemnością polecam firmę lnfo-Systems Marita Czarnecka-Kielak jako partnera w obszarze rekrutacji respondentów do badań rynku.

Firma profesjonalnie i rzetelnie wywiązuje się z przyjętych na siebie obowiązków, angażując w wykonanie postawionych zadań, dobrze przygotowanych pracowników.

Stała dyspozycyjność, zaangażowanie w projekty oraz doradztwo w sferze rekrutacji respondentów ma dla mnie duże znaczenie.

Dotychczasową współpracę oceniam bardzo wysoko.

Wysoka jakość, doświadczenie oraz dobry stopień organizacji składają się na wizytówkę firmy lnfo-systems Marita Czarnecka-Kielak. Fakt ten pozwala mi zarekomendować tę innym, jako solidnego i wiarygodnego partnera.

zobacz rekomendację


KONTAKT

Szanowni Państwo,
w związku z docierającymi do nas sygnałami o oszukańczej działalności firmy, o zbliżonej do naszej nazwie, pragniemy poinformować, iż firma INFO-SYSTEMS zajmuje się wyłącznie terenową realizacją badań rynku i opinii społecznej.
Nie sprzedajemy żadnych produktów ani usług innych, niż opisane na naszej stronie. Nie sprzedajemy fotowoltaiki, nie prowadzimy szkoleń z zakresu doradztwa finansowego czy consultingu, nie oferujemy produktów finansowych. Nie prowadzimy również usług typu call-center.

Sprawa została zgłoszona do Urzędu Komunikacji Elektronicznej, do czego też zachęcamy Państwa.

Adres siedziby i korespondencyjny:
INFO-SYSTEMS Marita Czarnecka-Kielak
ul. Egejska 17A m. 48
02-764 Warszawa
NIP 7971201265
REGON 146695256

Biuro:
INFO-SYSTEMS
ul. Żurawia 32/34, pokój 29, I piętro
00-515 Warszawa

Inspektor Ochrony Danych
iod@info-systems.pl

Informacje nt. Programu Badań i Opinii Publicznej
kontakt@info-systems.pl

Marita Czarnecka-Kielak
Właściciel, Koordynator projektów badawczych
665 754 007
mczarnecka@info-systems.pl

Marta Nakoneczna
Koordynator projektów badawczych
574 226 617
mnakoneczna@info-systems.pl

Gabriela Nowocin
Koordynator projektów badawczych
733 934 191
gnowocin@info-systems.pl